Vidējā alga Minskas «Dinamo» klubā — 300 000 dolāru

Apollo
0 komentāru

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Minskas «Dinamo» prezidents Vladimirs Naumovs atklājis, cik lielu naudas summu piedāvājis slovāku uzbrucējam Zigmundam Palfijam un kādas summas tiek maksātas kluba spēlētājiem, vēsta portāls «allhockey.ru».

Vidējā alga Minskas «Dinamo» klubā — 300 000 dolāru

Foto: AFI

«Apollo» jau rakstīja, ka Minskas komanda izskatīja iespēju noslēgt līgumu ar 36 gadus veco slovāku hokejistu Zigmundu Palfiju, kurš pēdējās divas sezonas aizvadījis Slovākijas klubā «Skalica».

Uzbrucēju savās rindās gribēja dabūt arī cits KHL klubs — Sanktpēterburgas SKA, taču hokejists nevēlējās atstāt dzimteni. «Izlēmu palikt dzimtenē un nekur nebraukt pat tad, ja man sola lielu naudu,» par karjeras turpināšanu Slovākijā sacīja Palfijs. «Laikam kļūstu vecs,» piebilda spēlētājs.  

«Palfijs lūdza neatklāt iemeslus, kādēļ viņš nevēlas pārcelties uz Minsku,» skaidroja Naumovs. «Varu tikai pateikt, ka es ļoti labi saprotu, kāpēc viņš izlēma palikt Slovākijā.»

«Mēs Palfijam piedāvājām vienu miljonu ASV dolāru sezonā. Pašlaik tā ir maksimālā summa, kādu «Dinamo» var atļauties maksāt tāda līmeņa spēlētājam, kāds ir Palfijs.»

Naumovs atklāja arī pagājušā gada algas apmērus: «Pagājušajā sezonā lielākā summa, ko saņēma spēlētājs, bija 400 000 ASV dolāru gadā. Šādu summu saņēma divi hokejisti, kuri līdz tam bija spēlējuši arī NHL. Viņu vārdus gan es neatklāšu. Patlaban «Dinamo» klubā vidējā alga ir aptuveni 300 000 ASV dolāru, taču ir arī hokejisti, kas pelna 40 000 gadā,» piebilda prezidents.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv