Video: Igauņu policisti piedzīvo neticamu pakaļdzīšanos Video

Apollo
37 komentāri

Ceturtdien visai spraigi notikumi risinājušies Igaunijas galvaspilsētā Tallinā, kur policisti mēģināja apturēt kādu «Toyota Land Cruiser», taču tā vadītājs uzsāka bēgšanu diezgan interesantā veidā.

Video: Igauņu policisti piedzīvo neticamu pakaļdzīšanos

Foto: ekrānuzņēmums

Igaunijas mediji vēstī, ka situācija Tallinas ielās risinājusies teju neiespējamā veidā. Autovadītājs, ignorējot policijas norādījumu apstāties, nogriezās uz vienvirziena ielas, braucis pa to, līdz apstājies pie kāpnēm, kas veda uz leju. Apstājās arī policijas ekipāža. 

Policisti izkāpa no automašīnas, domājot, ka pakaļdzīšanās ir galā, taču autovadītājs nolēmis nobraukt pa kāpnēm. Tajā brīdī policija pakaļdzīšanos turpināja jau skrienot.

Policists panāca autovadītāju, atvēra durvis, bet tajā brīdī šoferis nospieda gāzi un ar policistu, kurš karājās pie durvīm, automašīna turpināja braukšanu lejā pa kāpnēm.

Pakaļdzīšanās gan drīz beidzās, jo ceļā pagadījās akmens nožogojums, pēc kā autovadītājs mēģināja bēgt.

Policisti viņu aizturēja un nogādāja iecirknī. Izrādījās, ka tas ir 1969.gadā dzimis vīrietis, kurš jau agrāk sodīts par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem. Vīrietim nebija derīgas autovadītāja apliecības, turklāt viņš bija stipri piedzēries. 

Šobrīd dzērājšoferim draud cietumsods. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

12.12.2017
Ienākt apollo.lv