Video padoms: Kā veiksmīgi dienas grimu pielāgot vakaram Video

Apollo
0 komentāru

Vasaras siltajos vakaros noteikti neiztikt bez kāda svinīga pasākuma vai ballītes, uz kuru gribas īpaši saposties. Ja vakarā ir paredzēts kāds pasākums, tad dienas make-up var izvēlēties spilgtu, tomēr tas vēl nenozīmē, ka tāds tas izskatīsies arī mākslīgajā apgaismojumā. Šajā sērijā pastāstīsim to, kā dienas make-up var veiksmīgi pielāgot vakaram, panākot vēlamo efektu un akcentu visam tēlam.

Veidojot vakara make-up, varam pastiprināt akcentus, ko izcēlām dienas grimā. Vēlamā efekta panākšanai, veiksmīgi var izmantot kaut ko spīdošu. Lielākoties šo lomu izpilda parastais perlamutrs, ko liekam uz izceļamām zonām – vaigu kauliem, virs plakstiņa, zem acīm, bet noteikti neskarot T-zonu: pieri, degunu un zodu, ko parasti vēlamies padarīt nespīdošu. Tāpat vakarā vienmēr var pievienot vairāk sārtuma vaigiem, kā arī lūpu spīdumu. Jāatzīmē, ka Jūs varat variēt ar spīduma daudzumu un krāsām – viss ir atkarīgs no pasākuma, ko plānojat vakarā apmeklēt.

Make-up noslēpumus atklāja vizāžiste – Irina Sališa, sadarbībā ar MALEVICH BEAUTY STUDIO, izmantojot MICABELLA un ARTECURA REVEBEL kosmētiku. 

Ceram, ka šie atklātie skaistuma noslēpumi ļaus Jums izskatīties skaisti un krāšņi!

 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

24.09.2017
Ienākt apollo.lv