Video: Samanta Tīna saraudina Mariju Naumovu Video Attēlu galerija

Apollo
37 komentāri

Jau ziņojām, ka Samanta Tīna festivālā «Slavjanskij Bazar» Vitebskā divu dienu kopvērtējumā ierindojās pirmajā vietā, saņemot 9000 dolāru lielo naudas balvu un īpašo uzvarētājas statueti.

Video: Samanta Tīna saraudina Mariju Naumovu 2 attēli Atvērt

Foto: ekrānuzņēmums

PLAŠĀKA FOTOGALERIJA PAR SAMANTAS PIEDZĪVOJUMIEM VITEBSKĀ

Konkurss Vitebskā norisinājās jau 21. reizi, bet pirmo reizi tā pastavēšanas vēsturē Latvijas pārstāvjiem izdevās sasniegt tik augstu rezultātu. Šogad konkursā piedalījās pārstāvji no 20 Eiropas, Āzijas un Amerikas kontinentu valstīm, bet žūrijā darbojās tādi Latvijā un pasaulē pazīstami mūziķi kā Anne Veski, Marija Naumova, Maksims Dunajevskis, Aleksandrs Tihanovičs un citi mūzikas pasaulē labi zināmi cilvēki.

Samanta Tīna dziedājā latgaliešu tautasdziesmu «Auga, auga Rūžeņa» un kinofilmas «17 pavasara mirkļi» tituldziesmu «Gde to daleko».

Piedāvājam apskatīt Samantas uzstāšanos. «Auga, auga Rūžeņa» laikā, žūrijā esošā Marija Naumova nespēja slēpt aizkustinājuma asaras:


Kinofilmas «17 pavasara mirkļi» tituldziesma «Gde to daleko»:

 


Žūrijas kopvērtējumā viņa saņēma 197 punktus, tikai par 2 punktiem piekāpjoties Maķedonijas dziedātājam Bobijam Moisovskim, kurš saņēma konkursa «Grand Prix».
 

 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

25.09.2017
Ienākt apollo.lv