Video: «Seksuālā dziedināšana» darbojas. Ališa Kīsa nespēj slēpt simpātijas Video

Apollo
1 komentārs

ASV pilnā sparā rit talantu šova «The Voice» atlase. Atšķirībā no slavenā «X factor» - šeit dalībnieki savu talantu sākotnēji demonstrē žūrijai neredzot. Ja žūrijas loceklis ir ieintriģēts - viņš pagriežas pret dalībnieku, tādējādi apliecinot, ka grib redzēt viņu savā komandā.

Video: «Seksuālā dziedināšana» darbojas. Ališa Kīsa nespēj slēpt simpātijas

Foto: ekrānuzuņēmums

JChosen saņēma lielāko atzinību - pagriezās visi žūrijas dalībnieki, tukrlāt, šķiet, ka R'n'B zvaigznes Ališas Kīsa sirds izkusa. Viņa bija samulsusi un sakautrējusies no savām simpātijām. Pārējie žūrijā centās pierunāt harizmātisko dziedātāju pievienoties savai komandai.  «Maroon 5»līderis Adams Levins pārsteigumā iesaucās:  «Kas tikko notika?» Uz ko kantrīmūzikas zvaigzne Bleiks Šeltons asprātīgi, apspēlējot dziesmas nosaukumu, atbildēja: «Viņš mūs tikko seksuāli izdziedināja!»

Papildus faktors dalībnieka šarmam, protams bija juteklisko mīlas dziesmu granda Mārvina Geja skaņdarba izvēle ar nepārprotamo nosaukumu «Sexual  Healing». Dalībnieks - 29 gadus vecais JChosen jeb īstajā vārdā Džošua Hanters - dzimis Džordžijā. Kādreiz veiksmīgi spēlējis universitātes basketbola komandā un sapņojis par NBA karjeru, tomēr ceļa trauma pārvilka šim sapnim svītru. Šobrīd Džošua ir skolotājs un strādā ar bērniem ar īpašām vajadzībām. Džošua ir šķīries un audzina dēlu.

Izbaudiet priekšnesumu:

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv