Video: Sobčaka ar domubiedriem radījuši dziesmu neapķērīgajam Putinam Video

Apollo
0 komentāru

Jau vēstījām, ka Ksenija Sobčaka, Vasja Oblomovs un Leonīds Parfjonovs veltīja dziesmu «aizmirstajam Krievijas prezidentam» - toreiz vēl Medvedevam (video varat apskatīt šeit). Nu ir tapis atklātu tekstu pilns mūzikas video, kas veltīts Vladimiram Putinam.  Trio norāda uz lietām, kas notiek valstī, bet kuras Putins «neredz» un it kā nezina.

Video: Sobčaka ar domubiedriem radījuši dziesmu neapķērīgajam Putinam

Foto: ekrānuzņēmums

Sobčaka, Oblomovs un Parfjonovs tautas vārdā stāsta par to, ka padotie Putinu nostāda pamuļķa lomā, jo nepilda saulainos pirmsvēlēšanu solījumus, plaukst un zeļ naudas atmazgāšana, korupcija. Sobčaka vēršas pie Putina sakot, ka viņam melo visi - gan par veselības aprūpi, izglītības reformu, gan ēdināšanu skolās un, protams, sabiedriskās aptaujas. Trio turpina, sakot, ka valstī likumi nestrādā, bet ziņas ir pārvērtušās par Putina video-dienasgrāmatu. Oblomovs ironiski piebilst, ka Krievijas Centrālās vēlēšanu komisijas  vadītājs Čurovs Putinam ir samelojis par prezidenta vēlēšanu rezultātiem.

Parfjonovs klāsta, ka tauta smejas par Putina grozījumiem un dvīņus mēdz nodēvēt par Ģimkām un Vovkām. Esot jocīgi, ka Putins neesot par to lietas kursā, bet, ja tomēr viņam tas interesētu, tad laipni aicināts «Twitter» un «Facebook» vietnēs. Tur Putins varēšot sekot līdzi notikumiem valstī un nedzīvošot Kremļa vakuumā. Oblomovs beidz dziesmu ar tekstu: «Ticiet mums, Vladimir. Mēs neesam ar jums pirmo gadu, Ja nu kas, mēs esam sasniedzami - Krievijas tauta».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

24.10.2017
Ienākt apollo.lv