Video: Zādzības un terorisms noved Putinu aiz restēm Video

Apollo
0 komentāru

Krievijas interneta vides karstākais hits - reportāžas video, kurā Krievijas premjers tiesas zālē tiek apsūdzēts terorismā un zādzībās. Ja iepriekšējais jociņš - ar Medvedeva jaungada apsveikumu tropiskās noskaņās - vēl bija vieglas dabas, tad šis jau robežojas ar melno humoru, vēsta «newsru.com».  

Video: Zādzības un terorisms noved Putinu aiz restēm

Foto: ekrānuzņēmums

Rullītī redzams vīrietis, kurš vizuāli ļoti atgādina Vladimiru Putinu. Vīrietis atrodas aiz restēm Maskavā - Hamovņičeskas tiesas zālē. Balss aizkadrā vēsta, ka premjers tiek apsūdzēts vairākos Kriminālkodeksa pantos: «Par valsts īpašuma zādzību», «Finanšu mahinācijās», «Amata pilnvaru ļaunprātīgā izmantošanā». 

Video rullītī tiek teikt, ka «rīt» tikšot nolasīts spriedums par galveno apsūdzības punktu. Pēc Krievijas Federācijas Kriminālkodeksa 205. panta bijušais premjers tiek apsūdzēts par to, ka, esot varas pārstāvis, piedalījies terorakta gatavošanā ar mērķi iebiedēt iedzīvotājus un izdarījis spiedienu uz varas orgāniem. Premjeru tiesā tiesnesis Viktors Daņilkins, kurš piesprieda Mihailam Hodorkovskim 13,5 gadus cietumsoda.  

Tiek uzskatīts, ka šis ir reklāmas video pilnmetrāžas «dokumentālajai» filmai » Uzbrukusm Krievijai», kas uzņemta pēc Aleksandra Litviņenko grāmatas «FDD uzspridzina Krieviju». Tā stāsta par 1999. gada teroraktiem Buinakskā, Maskavā  un Volgodonskā. Autora versija liecina, ka aiz šiem sprādzieniem stāv tieši Vladimirs Putins un Federālās drošības dienests. Kā liecina BBC informācija, tiesības demonstrēt šo filmu Krievijā saņemtas aizvadītā gada 9. decembrī. 

 
 
 
 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

25.09.2017
Ienākt apollo.lv