Video: Žirinovskis un Pugačova - kas ķīvējas, tas mīlējas Video

Apollo
0 komentāru

Nesen vēstījām par asumiem Krievijas prezidenta pirmsvēlēšanu debatēs, kad Alla Pugačova un Vladimirs Žirinovskis «klupa viens otram krāgā».

Alla uzdeva tiešus jautājumus, kāpjot Žirinovskim uz varžacīm. Žirinovskis, protams, nenoturējās un apkārtējie varēja vērot viņa neirotisko uzvedību visā plaukumā. Visi mākslinieki tika nosaukti par prostitūtām, kas guļas zem katra, kam ir nauda. Izrādās, ka Žirinovskim uz tiem uzspļaut un viņš viņos «slaukot kājas» (VAIRĀK LASIET UN VIDEO APSKATIET ŠEIT).

Atceroties veco parunu - kas ķīvējas, tas mīlējas - iesakām jums apskatīt video ar pilnīgi pretēju emociju vēstījumu.

Kādā koncertā (pirms slavenās diskusijas) Pugačova un Žirinovskis viens par otru bija gluži citādās domās. It sevišķi izcēlās politiķis, kurš nespēja vien rast jaunus cildinājumus, kurus veltīt Krievijas estrādes primadonnai: «Jūs sākāt revolūciju un perestroiku!»

Žirinovskis aicina deputātus pasludināt Allu par planētas labāko sievieti: «Jūs esat mūsu labākā dziedātāja, izpildītāja, komponiste un māksliniece, bet tas viss kopā skan - planētas labākā sieviete!» un, protams, Edīte Piafa blakus Allai nobāl...

Lūdzu, video:

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

20.09.2017
Ienākt apollo.lv