Vidzemes priekšpilsētas ielās tirgos pienu

Apollo
0 komentāru

Vairākas zemnieku saimniecības atsaukušās uz Rīgas Vidzemes priekšpilsētas aicinājumu dzīvojamo māju pagalmos tirgot piena produktus, un jau pašlaik iedzīvotājiem ir iespēja netālu no mājām pienu iegādāties tieši no zemniekiem.

Rīgas Domes Sabiedrisko attiecību nodaļā portālu «Apollo» informēja, ka turpmāk konkrētās vietās un konkrētā laikā vairākas zemnieku saimniecības iedzīvotājiem piedāvās savu piena produkciju.

Brīvības gatves un Baltezera ielas stūrī piena produktus varēs iegādāties pirmdienās no pulksten 11 līdz 14 un piektdienās no pulksten 14 līdz 20. Zvaigznāju gatvē 2 pienu varēs iegādāties otrdienās no pulksten 18 līdz 20 un sestdienās un svētdienās no pulksten 13 līdz 16.

Krišjāņa Valdemāra un Zirņu ielas stūrī piena produktus no zemniekiem varēs iegādāties otrdienās un sestdienās no pulksten 8 līdz 12. Bet Ilūkstes ielā 109, 2. korpusā, piena produktus varēs iegādāties otrdienās no pulksten 16 līdz 18, sestdienās un svētdienās no pulksten 10 līdz 13. Nīcgales ielā 33 piena produkti no zemniekiem būs pieejami pirmdienās un piektdienās no pulksten 8 līdz 12. Savukārt Murjāņu ielā 91 zemnieki piena produktus tirgos ceturtdienās no pulksten 9 līdz 15.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv