Viena pazīme, kas liecina - tavs partneris varētu būt tev neuzticīgs

Apollo
64 komentāri

Sabiedrībā pastāv uzskats, ka cilvēkiem, kuriem nav ne māsas, ne brāļu, vienmēr vajadzīga pastiprināta uzmanība, viņi ir savtīgi, kā arī izlutināti. Lai arī šīs iezīmes atkarīgas no katra individuāli, jaunā pētījumā atklājies, ka tieši šādi cilvēki izjūt daudz lielāku vēlmi krāpt savu partneri, raksta Lielbritānijas medijs «The Independent».

Viena pazīme, kas liecina - tavs partneris varētu būt tev neuzticīgs

Foto: Snapwire

Pētījumu veicis «Illit Encounters» - iepazīšanās portāls precētiem cilvēkiem, kuri meklē citus cilvēkus, ar kuru krāpt savu partneri. 

Izrādās, ka lielākā daļa (34%) šī portāla lietotāju ir vienīgie bērni ģimenē. 28% no vietnes lietotājiem ir vecākie bērni ģimenē, bet 23% - jaunākie bērni ģimenē. Pētījuma ietvaros atklājās, ka visuzticīgākie ir cilvēki, kuri dzimuši kā vidējie bērni ģimenē - tikai 15% no portāla lietotājiem.

Pētījuma autori norāda, ka vienīgie bērni ģimenē izjūt vēlmi krāpt savu partneri tāpēc, ka viņiem vienmēr vajadzīga uzmanība no citiem cilvēkiem.

«Ir labi zināms, ka vienīgie bērni ģimenē bērnībā var izjust ievērojamu vientulību, un šī sajūta var atgriezties pie viņiem arī nākotnē,» situāciju komentē vietnes pārstāvis, norādot, ka it īpaši situācijas, kad kāda cilvēka partneris strādā ilgas stundas vai bieži dodas komandējumos, brīvais laiks, lai satiktos ar citiem cilvēkiem, šķiet kā ideāls atrisinājums vientulībai.

Šis pētījums nav vienīgais, kas norāda, ka vienīgie bērni ģimenē izjūt lielāku vēlmi būt neuzticīgiem pret savu partneri. 2015. gadā pētījumā, kurā piedalījās 43 tūkstoši cilvēku, tika secināts tieši tas pats.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv