Vienā studiju periodā var iegūt divu augstskolu diplomus*

Apollo
0 komentāru

Daudzi jaunieši, pirms uzsāk studijas, nemaz nezina, ka četru gadu laikā viņiem ir iespējams iegūt ne tikai Latvijas, bet arī ārzemju augstskolas diplomu.

Vienā studiju periodā var iegūt divu augstskolu diplomus*

Foto: Publicitātes foto

Biznesa augstskola Turība ir izveidojusi trīs starptautiskās sadarbības formas, lai ikviens students varētu izvēlēties sev vēlamāko.

Dubultā diploma programmā studenti noteikti laiku studē Turībā un kādā no sadarbības augstskolām, rezultātā iegūstot divu augstskolu diplomus. Pašlaik sadarbība noslēgta ar sešām augstskolām Francijā, Lielbritānijā, Taivānā. Būtiski, ka dubulto diplomu var iegūt gan bakalaura, gan maģistra studiju studenti.

ERASMUS programma Biznesa augstskolas Turība studentiem paredz studijas citu Eiropas Savienību valstu augstskolās no trīs mēnešiem līdz vienam gadam. Šobrīd Turības studenti var doties ERASMUS programmā uz vairāk nekā 50 Turības partneraugstskolām.

Divpusējās apmaiņas programmā var iesaistīties Turības otrā un trešā kursa studenti, vienu semestri mācoties augstskolās Dienvidkorejā, Nīderlandē, Krievijā, Īrijā, Šveicē, Meksikā vai ASV.

Arī prakses laikā studentiem iespējams doties uz ārzemēm. Visvairāk šo iespēju izmanto Starptautiskā tūrisma fakultātes studenti, vasarā dodoties strādāt uz Grieķijas, Kipras un citu valstu viesnīcām un nopelnot nākamā gada studiju maksai vai citām vajadzībām.
 «Ar ārzemju braucieniem, ar mācīšanos un strādāšanu ārzemēs aizrāvos pēc otrā kursa praksē Grieķijā. Esmu studējusi arī Dienvidkorejas universitātē.  Sapratu, ka mani vilina jaunu kultūru iepazīšana tieši šādā veidā, nevis ekskursantu grupā. Katru reizi došanās studēt kādu laiku ārzemēs ir jauns izaicinājums, tādēļ centos izmantot katru iespēju, ko piedāvā Turība,» stāsta Santa Saulīte, Biznesa augstskolas Turība 2010. gada absolvente
 
Iespējas studēt vai prakses laikā strādāt ārzemēs ir visu Biznesa augstskolas Turība fakultāšu studentiem:
Sabiedrisko attiecību fakultāte
Juridiskā fakultāte
Uzņēmējdarbības vadības fakultāte
Starptautiskā tūrisma fakultāte

Atvērto durvju dienas Turībā 18. augustā plkst.18.00 un 21. augustā plkst.12.00


www.turiba.lv
www.neskolaibetdzivei.lv

* Šis ir apmaksāts reklāmas raksts

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv