Viens no Afganistānā ievainotajiem Latvijas karavīriem dosies mājās

Apollo
0 komentāru

Viens no diviem 10. septembrī nemiernieku uzbrukumā Afganistānas Nacionālās armijas (ANA) novērošanas postenim Nuristānas provincē ievainotajiem Latvijas kontingenta karavīriem atsaukts no dalības operācijā un nākamnedēļ atgriezīsies dzimtenē.

Viens no Afganistānā ievainotajiem Latvijas karavīriem dosies mājās

Foto: Lita Krone/LETA

Kā aģentūru LETA informēja Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandiera personīgā štāba Preses daļas virsnieks kapteinis Normunds Stafeckis, NBS Apvienoto operāciju centrs informējis, ka viens no ievainotajiem, kurš tika transportēts ārstēšanai uz Vācijā izvietoto ASV militāro hospitāli, ir atsaukts no dalības operācijā un nākamnedēļ atgriezīsies Latvijā, bet otrs turpina dienesta pienākumu izpildi.

Savukārt NBS Apvienotā štāba Medicīnas pārvalde informējusi, ka karavīrs pēc ārstēšanās hospitālī Vācijā turpinās ārstēšanos un izies medicīnisko rehabilitāciju Latvijā.

LETA jau ziņoja, ka, pēc armijas sniegtās informācijas, pagājušajā nedēļā karavīru iegūtie ievainojumi esot viegli un viņu dzīvībām briesmas nedraud, tomēr cietušie tika evakuēti un patlaban atrodas hospitālī.

Ievainotie karavīri personīgi lūguši viņu vārdus neizpaust.

Karavīri dienesta pienākumus pilda NATO vadīto Starptautisko drošības atbalsta spēku Latvijas kontingenta Operacionālās sadarbības padomnieku grupā, novērošanas postenī veicot ANA apakšvienības operāciju izpildes kontroli.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv