Viesnīca, kurā dzīvo un ēd Latvijas izlases hokejisti Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Otrdienas pēcpusdienā, pirms mača ar Itālijas izlasi, «Apollo» Stokholmā viesojās «Quality Hotel Globe» viesnīcā, kurā dzīvo Latvijas izlases hokejisti. Hokejistus sastapt neiznāca, jo tajā laikā viņiem bija diendusa, taču, pateicoties atsaucīgiem cilvēkiem, mēs varējām ielūkoties tur, kur žurnālistiem ieeja liegta - viesnīcā, kurā izmitinātas izlases.

Latvijas izlases spēlētāji izmitināti septītajā stāvā, bet šajā pašā viesnīcā dzīvo vēl četras izlases. Spēlētājiem ir trīs ēdienreizes dienā, bet vakarā desmitos ir iespēja dabūt vieglas vakariņas jeb tautas valodā runājot - našķus. Katrai izlasei ir sava konferenču telpa, kurā ir viss nepieciešamais spēļu video analīzei. No viesnīcas numuriem līdz spēļu arēnai ir pāris minūšu gājiens zem klajas debess, taču abas celtnes ir sabūvētas kopā un uz ģērbtuvēm ir iespēja tikt arī caur gaiteņiem. Blakus spēļu arēnai atrodas arī treniņu halle, kura gan ir neierasti liela. «Hovet» arēnā ir vietas astoņiem tūkstošiem skatītāju, bet, piemēram, pērn Bratislavas treniņu arēnā bija tikai dažas sēdvietas.

Viesnīcā Latvijas izlases spēlētāji dzīvo divatā vienā numurā un jāsaka, ka hotelis nebūt nav pieczvaigžņu, kā varbūt kāds iedomājas. Katrā turnīrā ir savi plusi un mīnusi, un to var teikt arī par viesnīcām. Ja vienā hotelī ir šauras gultas, tad citā, savukārt, ir plaša ēdienkarte. Bet par ēdienkarti ir atsevišķs stāsts, kuru jums pastāstīsim jau kādā no nākamajiem rakstiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

15.12.2017
Ienākt apollo.lv