Viļakā par nepilniem 300 000 latu nosiltināta pamatskola

Apollo
32 komentāri

Īstenojot Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta (KPFI) finansēto projektu, Viļakā par 281 686 latiem nosiltināta pamatskola, aģentūru LETA informēja projekta vadītāja Vineta Zeltkalne.

Viļakā par nepilniem 300 000 latu nosiltināta pamatskola

Foto: Edijs Pālens/LETA

Projekta gaitā «Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai Viļakas pamatskolā» ir nosiltinātas Viļakas pamatskolas ēkas ārsienas un cokols, renovēti lieveņi, nosiltināti bēniņi un nomainīts jumta segums, nomainīti pagrabstāvā logi, ieliktas gaiteņa vējtvera durvis, kuras skolas telpas atdala no garderobēm un koridora, kas pamatskolu savieno ar Viļakas Valsts ģimnāziju. Tāpat skolas ēkā pilnībā nomainīti radiatori un automatizēts siltummezgls, ierīkota ventilācija skolas lasītavā un aktu zālē, uzstādīti nosūces ventilatori pamatskolas šautuvē, ierīkota zibensaizsardzība, nomainīti gaismas slēdži, kā arī vecās lampas ar energoefektīviem gaismekļiem.

«Esam ļoti apmierināti ar realizēto projektu. Beidzot mums mācības notiek siltās telpās. Tas ir pats svarīgākais. Ir uzlabojies arī skolas vizuālais izskats. Beidzot ir renovēts arī jumts, tas nozīmē, ka nākamgad plānosim kosmētiskos remontus, jo būsim droši, ka jumts netecēs un kosmētiskais remonts nebūs veikts velti. Esam ļoti priecīgi arī par gaišajām telpām, jo nomainītas ir vecās lampas,» saka Viļakas pamatskolas direktore Anželika Ločmele.

Projekta realizācijas rezultātā ir nodrošināta siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana Viļakas pamatskolā, uzlabojot izglītības iestādes ēkas energoefektivitāti un samazinot atjaunojamo energoresursu izmantošanu par 133 120,67 kg CO2 gadā.

No projekta kopējām izmaksām KPFI finansējums - 56%, Viļakas novada domes līdzfinansējums - 44%.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
24

2017. gada 24. marts

Vārda dienas

Kazimirs, IzidorsDžeralda, Kazis, Kazmerina, Kazmers, Kazmirina, Sidars, Sidors, Zidra, Kazimirina, Kazimira, Kazimerina, Džeraldīne, Džeralds, Džerijs, Garlībs, Geraldina, Geralds, Izida, Izīda, Kazemirs, Spulģis

Valūtu kursi

24.03.2017

Lasītākās ziņas

Ienākt apollo.lv