Vilciena vadītājs atsakās turpināt ceļu

Apollo
0 komentāru

Šodien kursēja vilciens Līvāni - Rīga, plkst. 14.05, kā jau parasti, bet netālu no Pļaviņām, vilcienam notika neparedzēti (varbūt arī paredzēti) bojājumi. pēc liecinieku ziņām nestrādā signalizācija, gaismas nepārslēdzas tā kā vajag. Līdz ar to vadītājs ir pateicis, ka nebrauks tālāk, kamēr netikšot palaisti visi vilcieni (ziņas no pasažieriem, kas brauc ar šo vilcienu).

Vilciena vadītājs atsakās turpināt ceļu

Foto: Lita Krone/LETA

Pašlaik pasažieri ir sašutuši un nezina ko darīt, jo par vilciena biļeti ir samaksājuši 3,55 latus,  bet neviens netaisās kompensēt šo naudu, vilciena šoferis pateicis, ka tiem kuri grib braukt var braukt ar autobusu, respektīvi, lai ar autobusu brauktu ir jāmaksā vēl aptuveni 3,50 lati. Bet tie, kuri negrib braukt un tērēt naudu, lai gaida vilciena.

Savukārt vilciens iespējams atjaunos savu kustību pēc vienas stundas, varbūt vairāk. No pārējiem pasažieriem izskan versijas, ka vilciens Rīgā būšot, tikai ap plkst. 22 (vilcienam gala pieturā bija jāierodas plkst. 16.54.).

Rodas jautājums, kurš kompensēs naudu par biļetēm, Jo lielākā daļa pasažieru pašlaik jau brauc no pļaviņām ar autobusu. Un kā tas ir tā gadījies ka vilciens izbrauc ar tehniskiem bojājumiem. Rodas sajūta, ka vilcienu nepārbauda pirms izbraukšanas vai arī šis ir triks kā apmuļķojot tautu var iekasēt naudu!

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv