Vilciena vagona jumta lūkā atrod noslēptas cigaretes

Apollo
0 komentāru

Šodien, 19. maijā, muitas kontroles laikā muitas kontroles punkta «Kārsava» Valsts ieņēmumu dienesta (VID) muitas darbinieki sadarbībā ar Valsts robežsardzes Ludzas pārvaldes darbiniekiem pasažieru vilcienā Sanktpēterburga–Rīga vagona jumta lūkā tika atrasta slēpta prece — 46 600 cigarešu, portālu «Apollo» informēja VID Komunikācijas nodaļas priekšniece Agnese Grīnberga. 

Vagona jumta lūkā tika atrastas dažādu marku cigaretes: «More» (19 600), «L&M» (2200), «More Lights» (600),  «Chesterfield» (2000), «Alliance» (800), «Marlboro Lights» (10 200), «Marlboro» (8800), «L&M» (2400). Visas cigaretes marķētas ar Krievijas akcīzes markām. Par konstatēto pārkāpumu sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektors Dzintars Jakāns atzīmē, ka «pēdējā laika periodā kontrabandas kravu apjoms, to aizturēšanas biežums, kā arī kontrabandistu izdoma preces paslēpšanā liecina, ka viņu acīs nelikumīgo darījumu veikšanai Latvija aizvien ir ļoti pievilcīga valsts. Man ir patiess gandarījums, ka Valsts ieņēmumu dienesta darbiniekiem aktīvi sadarbojoties ar citu valsts institūciju pārstāvjiem, pārkāpēju viltību tomēr izdodas atklāt un šos pārkāpumus operatīvi novērst».

Vilciena vagona jumta lūkā atrod noslēptas cigaretes

Foto: VID

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv