Vilks nosauc galveno, ko iedzīvotājiem vajadzētu ievērot pirmajās eiro ieviešanas dienās

Apollo
108 komentāri

Igaunijas pieredze ar eiro ieviešanu liecina, ka pirmajās eiro ieviešanas dienās nekādu nozīmīgu problēmu nebija, vienīgais, kas to patraucēja, bija sniegputenis, to intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā «Rīta Panorāma» sacīja finanšu ministrs Andris Vilks (V).

Vilks nosauc galveno, ko iedzīvotājiem vajadzētu ievērot pirmajās eiro ieviešanas dienās

Foto: Evija Trifanova/LETA

«Mēs redzam, kādas ir [sinoptiķu] prognozes - uz Ziemassvētkiem acīmredzot sniega nebūs, jāskatās, kas būs ar Jauno gadu. Taču arī tur mēs esam sagatavojušies - pasūtīts vairāk tehnisko vienību, ja būs jātīra ceļi. Tā varētu būt vienīgā problēma,» sacīja ministrs.

Vilks uzsvēra, ka. ņemot vērā citu valstu pieredzi, pirmajās dienās netika fiksēts daudz krāpniecības gadījumu. Vilks uzsvēra, ka galvenais iedzīvotājiem būs pierast pie cenām, kas prasīs kādu laiku.

Vilks aicināja cilvēkus eiro ieviešanas pirmajās dienās būt saprotošiem, nedrūzmēties, saprast, ka arī pārdevējiem veikalos nepieciešams laiks, lai pierastu pie jaunās naudas.

«Es domāju, ka tas ir galvenais - nedrūzmēties, netaisīt haosu, pirkumus atlikt uz laiku nedaudz pirms vai nedaudz pēc Jaunā gada,» sacīja Vilks.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

12.12.2017
Ienākt apollo.lv