Vilnītis informācijas izplatīšanā par parādiem vaino savu biroju

Apollo
0 komentāru

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieks Normunds Vilnītis pieļauj iespēju, ka informācijas izplatīšanu sabiedriskajā telpā par viņa un viņa ģimenes parādsaistībām ir iniciējis kāds darbinieks no KNAB.

Normunds Vilnītis

Foto: Evija Trifanova/LETA

Intervijā Latvijas Radio viņš pieļāva iespēju, ka šie jautājumi ir saistīti ar biroja iekšējo darbu un atsevišķu darbinieku neapmierinātību ar viņa izvirzītajām prasībām padotajiem.

«Manas prasības vienmēr bijušas definētas – attiekties pret darbu ar vislielāko godaprātu un nemeklēt nekādus iemeslus, lai šo darbu nedarītu,» skaidroja Vilnītis.

Vaicāts, vai ar šādas informācijas izplatīšanu kāds mēģina panākt, ka viņš pamet amatu, Vilnītis sacīja, ka viņa rīcībā šādas informācijas nav.

KNAB šefs arī uzsvēra, ka viņa ģimenei nav tādu parādu, kā tas ir izskanējis sabiedrībā, turklāt ir ļoti precīzi jānodala, kādas saistības ir pašam Vilnītim, un kādas ir viņa ģimenei.

Viņš arī uzsvēra, ka viņš nav vienīgā amatpersona, kam ir parādi. «Tad valstij jānosaka ar likumu, cik lielām saistībām jābūt, lai varētu ieņemt amatu. Manas saistības ir saprātīgas,» viņš noteica.


Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv