Vilnītis: KNAB ir ļoti labi atalgots darbs. Kolēģiem nākas «locīties»

Apollo
0 komentāru

Izteiktu domstarpību Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) šefa Normunda Vilnīša un darbinieku starpā neesot. Tā domā Vilnītis.

Vilnītis: KNAB ir ļoti labi atalgots darbs. Kolēģiem nākas «locīties»

Foto: Evija Trifanova/LETA

Sarunā Latvijas Radio Vilnītis pauda, ka pie konflikta starp biroja darbiniekiem vainojams gan viņš, gan darbinieki. Tomēr viņš nedomā, ka konflikts ir tik nopietns, ka tas traucētu sadarbību starp biroja priekšnieku un viņa pakļautajiem darbiniekiem. «Neesmu skatījies, cik darbinieki parakstīja [tā dēvēto neuzticības vēstuli]. Tur bija divu nodaļu paraksti un atsevišķi vadītāji, kas stāstīja, ka viņu viedoklim piekrīt darbinieki,» sacīja KNAB šefs.

Vilnītis norāda, ka birojā ir labi atalgots darbs. «Pieļauju, ka darbiniekiem nākas [tiešo vadītāju priekšā] locīties,» sacīja viņš. «Es [darbiniekiem] prasīju, kur ir problēma, man atbildēja - it kā jau problēmu nav. Es domāju, ka tā vairāk ir nesaprašanās starp vadītājiem.« 

Biroja šefam arī neesot nekādu grūtību patlaban sastrādāties ar padotajiem. «Es aicinu - atmetam kampaņas. Es tā to [neuzticības vēstuli] saucu. Patlaban tiek mēģināts priekšnieku izveidot pēc savas gaumes, to nevajag darīt. Jābūt kopīgam mērķim.« 

Vilnītis sarunā raidījumā «Aktuālais temats» noliedza, ka viņš būtu pakļauts premjeram. «Neesmu pakļauts premjeram. Mans glābiņš ir turēties pie likuma – esmu premjera pārraudzībā. No tā juridiskās sekas ir citādākas.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv