Vilnītis: KNAB pagaidām jāsaglabā

Apollo
0 komentāru

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) šefa amata kandidāts Normunds Vilnītis sarunās ar Saeimas labējās opozīcijas partiju pārstāvjiem atklāja, ka, viņaprāt, birojs pagaidām nav jālikvidē. Viņš norādīja: kamēr Latvijā korupcija ir lielāka problēma nekā vidēji Eiropas Savienībā, tikmēr KNAB jāturpina darbs.

Vilnītis: KNAB pagaidām jāsaglabā

Foto: Ieva Čīka/LETA

Ja izveidotos situācija, ka valstij būtu tik maz naudas, ka policisti nevarētu izbraukt uz izsaukumiem, tādā gadījumā varētu domāt par KNAB likvidēšanu. Tā uzskata Vilnītis.

KNAB šefa amata kandidāts atklāja, ka, iespējams, birojam ir pārāk daudz veicamo funkciju. Kā vienu no liekajām funkcijām Vilnītis minēja partiju finansēšanas kontroli.

Vēl Vilnītis atzina, ka birojam būtu vēl lielāka uzmanība jāpievērš darbam reģionos. Tas būtu vajadzīgs, lai objektīvi redzētu kopējo korupcijas ainu valstī.

Jau ziņots, ka Ministru kabinets otrdien atbalstīja uzņēmēja Vilnīša kandidatūru KNAB priekšnieka amatā. Lai Vilnītis sāktu pildīt KNAB šefa pienākumus, viņa kandidatūra vēl jāatbalsta Saeimai.


Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv