Vilnītis nevairītos tikties ar Šķēli un Lembergu

Apollo
0 komentāru

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) šefa amata kandidāts Normunds Vilnītis ir gatavs tikties gan ar politiķiem, gan biznesmeņiem. Tomēr viņš uzskata, ka visām sarunām jānotiek publiskās vietās, kā arī jābūt skaidram tikšanās mērķim.

Vilnītis nevairītos tikties ar Šķēli un Lembergu

Foto: Evija Trifanova/LETA

Jautāts, vai līdzīgi kā iepriekšējais KNAB vadītājs Aleksejs Loskutovs viņš būtu gatavs tikties ar Tautas partijas dibinātāju Andri Šķēli un Ventspils mēru Aivaru Lembergu, Vilnītis šādu iespēju kategoriski nenoliedz. Tomēr, viņaprāt, lai notiktu šādas tikšanās, būtu jābūt skaidram sarunu saturam un mērķim.

«Sarunas var notikt, izejot no tā, kāds ir to mērķis. Tāpat tikšanās vietai jābūt publiskai. Tas nevar notikt, piemēram, mežā,» Vilnītis sacīja Latvijas Televīzijas raidījumā «100. pants».

KNAB šefa izraudzīšana ir saistīta ar politiķiem, tāpēc kandidātiem jātiekas ar virkni politiķu, norāda Vilnītis. Viņš gan uzsver, ka nekādā gadījumā nedrīkst no politiķiem ietekmēties. «Es neļautos ietekmēties,» atzina KNAB šefa amata kandidāts.

Kā ziņots, Nacionālās drošības padomes (NDP) locekļi šodien vienbalsīgi vienojās par atbalstu SIA «KKC Biznesa centrs» un SIA «Komerckonsultāciju centrs» valdes locekļa Vilnīša kandidatūrai uz KNAB priekšnieka amatu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv