Viltus policisti ar cirvi nosit notriektu stirnu

Apollo
0 komentāru

Ozolnieku novadā 18.februāra vakarā kāda mednieka vadīta automašīna notriekusi stirnu. Mednieks Ivars ziņojis par negadījumu policijai, taču kamēr viņš gaidījis policiju, notikuma vietā izvērties negaidīts pavērsiens – garāmbraucoši cilvēki izkāpuši, un pēc sarunas brutāli ar cirvi nogalinājuši stirnu, ielikuši to savā džipā un aizbraukuši, turklāt sevi nodēvējuši par policistiem, vēstī LNT raidījums «Degpunktā».

Viltus policisti ar cirvi nosit notriektu stirnu

Foto: SCANPIX/REUTERS

Vīrietis raidījumam pastāstījis, ka tūlīt pēc notikušā zvanījis policijai. Tā kā vīrietis pats ir mednieks, tad zinājis, kā šādos gadījumos jārīkojas. Viņš palicis negadījuma vietā, lai sagaidītu policiju un dienestus, kas dzīvniekam varētu palīdzēt.

Notriektā stirna pēc brīža atguvusies un mēģinājusi celties kājās. Pēc 15 minūtēm piebraukusi džipveidīga automašīna, no kuras izkāpuši divi vīrieši un jautājuši, kas noticis. Ivars paskaidrojis situāciju un teicis, ka gaidot policiju. Vīrieši apgalvojuši, ka ir policistu un zinot, kas šādos gadījumos darāms. Viņi paņēmuši cirvi, brutāli dzīvnieku nogalinājuši, ielikuši savā mašīnā un aizbraukuši.

Ivars par notikušo ziņojis policijai. Policija pašlaik noskaidro notikušā apstākļus.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.09.2017
Ienākt apollo.lv