Vinters izcīna 14. vietu «Dakaras» rallijreida kopvērtējumā

«Dakaras» rallijreida pēdējā, 14. posmā šodien 12. vietu ieņēma Latvijas motobraucējs Einārs Vinters, sacensību kopvērtējumā iegūstot 14. vietu.

Einārs Vinters

227 kilometrus garajā ātrpumposmā par uzvarētāju kļuva Portugāles motosportists Helio Rodrigess, bet Vinters no viņa atpalika astoņas minūtes un 53 sekundes.

Kopvērtējumā par šīgada rallijreida uzvarētāju kļuva spānis Marks Koma, kurš par stundu, 25 minūtēm un 38 sekundēm apsteidza tuvāko sekotāju francūzi Sirilu Desprē. Vinters kopvērtējumā ierindojās 14. vietā, par sešām stundām, 45 minūtēm un 12 sekundēm atpaliekot no Komas.

Jau ziņots, ka Vinters rallijreida pēdējos posmus veica ar lauztu kreisās rokas mazo pirkstu. Latviešu motosportista pirksti cieta, braucot garām Patagonijas resnajiem un cietajiem krūmu stumbriem. Šādi rallijreida laikā cieta ne viens vien motobraucējs, tomēr Vinters neapsvēra iespēju izstāties.