Vīrieši Latvijā atklāj, kādas sievietes viņiem visvairāk patīk

Apollo
110 komentāri

Lai uzzinātu Latvijā dzīvojošo vīriešu un sieviešu viedokli par to, kāds ir patiess skaistums, kā arī tā nozīmīgumu. «Dove» izveidojis pētījuma kampaņu, kurā, aptaujājot vīriešus Latvijā, tika noskaidrots, kādas sievietes viņiem patīk visvairāk.

Vīrieši Latvijā atklāj, kādas sievietes viņiem visvairāk patīk

Foto: Panthermedia/Scanpix

Lai uzzinātu, kas padara sievietes skaistas, pētījumā piedalījās dažādu vecuma grupu pārstāvji. Pētījuma pārstāvji atklāj, ka vīrieši uzskata, ka sievietes ir skaistas arī bez kosmētikas un viņām nav nepieciešams to izmantot, lai uzlabotu savu ārieni. Viņi uzsvēra iekšējo skaistumu un to, cik svarīgi ir mīlēt sevi, būt harmonijā un saskaņā ar sevi.

«Mirdzums acīs, sirsnība, labestība, iekšējais līdzsvars ir tas, kas padara sievietes skaistas arī no ārpuses. Tiklīdz iekšējie procesi darbojas saskaņotā mehānismā, tas atspoguļojas arī vizuālajā tēlā, kustībās, un dzīves uztverē. Pēc vīriešu domām, ir pārāk daudz neīsta skaistuma, un sievietēm vajadzētu lietot mazāk mākslīgos līdzekļus, piemēram, matu, skropstu un nagu pieaudzēšanu.

Arī pašas sievietes piekrita - ja būtu iespējams mainīt sabiedrībā iestrādāto viedokli par šī brīža skaistuma standartiem, būtu daudz vieglāk izpaust savu dabisko skaistumu,» komentē pētījuma autore pārstāve Kerī Poldvere.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv