Vīrietis Iļģuciemā smagi piekāvis savu māti

Apollo
36 komentāri

Iļģuciemā, aizdomās par smagu miesas bojājumu nodarīšanu savai mātei, policija aizturējusi kādu vīrieti, portālu «Apollo» informēja Valsts policija.

Ilustratīvs attēls.

Ilustratīvs attēls.

Foto: Valsts policija/Pixabay.com

Naktī no 5. uz 6. augustu Iļģuciema daudzdzīvokļu nama iedzīvotāji kāpņu telpā izdzirdēja kliedzam sievieti. Iznākot no dzīvokļiem, iedzīvotāji tur ieraudzīja savu kaimiņieni ar stipri sasistu, asinīm klātu seju un ķermeni, un tūdaļ izsauca Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu un Valsts policiju.

Mediķi cietušo sievieti nogādāja slimnīcā, bet Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti uzsāka šķetināt šo noziegumu.

Šajā pašā naktī likumsargi aizdomās par miesas bojājumu nodarīšanu aizturēja cietušās sievietes 1971. gadā dzimušo dēlu, kurš iepriekš nav sodīts.

Pašreizējā informācija liecina, ka starp sievieti un viņas piedzērušos dēlu abu dzīvoklī norisinājies konflikts. Dusmu karstumā vīrietis sācis sist savu māti. Pēc tam savainotā sieviete izrāpojusi no dzīvokļa, lai sauktu pēc palīdzības. 

Policisti turpina skaidrot precīzus notikušā apstākļus.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 125. panta pirmās daļas – par smagu miesas bojājumu nodarīšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz septiņiem gadiem.

8. augustā tiks lemts jautājums par drošības līdzekļa apcietinājuma piemērošanu aizturētajam vīrietim.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

17.12.2017
Ienākt apollo.lv