Vīrietis no ceļu policistiem mēģina atpirkties ar 200 latu kukuli

Apollo
0 komentāru

Ekonomikas policija un Satiksmes uzraudzības biroja Ceļu policijas speciālās nodaļas darbinieki aizturējuši kādu autovadītāju, kurš mēģinājis iedot visnotaļ ievērojamu kukuli.

Vīrietis no ceļu policistiem mēģina atpirkties ar 200 latu kukuli

Foto: Krists Spruksts/LETA

Reida laikā 24. novembrī likumsargi apturēja automašīnas «Chrysler Grand Voyager» vadītāju. Dokumentu pārbaudes laikā konstatēts, ka automašīnas vadītājs — 1960. gadā dzimušais Oļegs — vadīja automašīnu ar anulētām transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām.

Policisti Oļegam paskaidroja: kamēr viņi uzrakstīs administratīvā pārkāpuma protokolu, vīrietim jāpaliek savā automašīnā. Tāpat vīrietim paskaidrots, ka administratīvais sods būs jānomaksā bankā ar pārskaitījumu.

Oļegs nepildīja policijas darbinieku norādījumus un devās pie policistu dienesta automašīnas, lai mēģinātu vienoties, ka netiek uzrakstīts administratīvā pārkāpuma protokols. Sarunas laikā vīrietis automašīnas salonā pa priekšējo pasažiera logu iemeta 200 latus.

Vīrietis par kukuļdošanas mēģinājumu valsts amatpersonai aizturēts.

Sākts kriminālprocess par kukuļdošanu, tas ir, par materiālu vērtību, mantiska vai citāda rakstura labumu nodošanu vai piedāvāšanu, ja piedāvājums pieņemts, personiski vai ar starpnieku valsts amatpersonai, lai tā, izmantojot savu dienesta stāvokli, izdarītu vai neizdarītu kādu darbību kukuļdevēja vai kukuļa piedāvātāja, vai citas personas interesēs, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz sešiem gadiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

17.11.2017
Ienākt apollo.lv