Vīrietis no upē iebraukuša auto izglābj sievieti un bērnu

Apollo
0 komentāru

Kāds vīrietis pagājušajā ceturtdienā no automašīnas, kas bija iebraukusi upē, izglābis kādu sievieti un bērnu, portālu «Apollo» informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Vīrietis no upē iebraukuša auto izglābj sievieti un bērnu

Foto: Ivars Soikāns/LETA

Kurzemes reģiona brigādes Saldus daļas sakaru punktā 13. maijā ap pulksten 8.58 saņemta informācija, ka Šķēdē ceļu satiksmes negadījuma rezultātā vieglā automašīna ir nobraukusi no ceļa, iebraukusi upē un apgāzusies uz jumta.

Pirms glābēju ierašanās negadījumu bija pamanījuši arī vietējie iedzīvotāji – Modris Staņislavskis ar savu māti. Vīrietis nekavējoties meties upē, lai palīdzētu cietušajiem.

Automašīnā jau bija ieplūdis ūdens, atverot durvis Modris no automašīnas izvilka 1981.gadā dzimušu sievieti, kura bija bezsamaņā. Pakratot un sapurinot, sieviete nāca pie samaņas un sāka kliegt, ka mašīnā vēl esot bērns. Modris meties atpakaļ ūdenī. Atvērt durvis no autovadītāja puses nebija iespējams, tādēļ viņš mēģināja to izdarīt no automašīnas otras puses, kas arī izdevās. No automašīnas aizmugures Modris izvilka deviņus gadus vecu zēnu.

Abi negadījumā cietušie tika nodoti mediķiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv