Vīrietis pārdod mazbērnu portālā «Facebook»

Apollo
14 komentāri

Likumsargi Indijā aizturējuši kādu 47 gadus vecu vīrieti, kas atdeva savu dažas dienas veco mazbērnu pārdošanai portālā «Facebook», vēstī ārvalstu mediji.

Vīrietis pārdod mazbērnu portālā «Facebook»

Foto: AFP/Scanpix

Kāda sieviete Ludianas pilsētā Indijas ziemeļos bērniņu dzemdēja 8.aprīlī, bet nākamajā dienā tika izrakstīta no slimnīcas. 10.aprīlī slimnīcas medmāsa un vēl kāda persona ieradās pie jaunās māmiņas un atņēma bērnu, paziņojot, ka jaundzimušais ir ļoti slims. Vēl dienu vēlāk sievietei tika paziņots, ka bērniņš ir miris.

12.aprīlī kāda persona apmeklēja sievietes māju, kur bērniņa vectēvam samaksāja aptuveni 500 ASV dolārus. Pēc notikušā darījuma sievietes tēvs pazuda.

Sievietei šādas darbības likās aizdomīgas, tāpēc viņa ziņoja policijai par bērna iespējamu nolaupīšanu.

Policisti nekavējoties sāka izmeklēšanu un jau drīz atrada bērnu slimnīcā sveiku un veselu.

Savukārt jau vēlāk likumsargi noskaidroja, ka bērna nolaupīšanā iesaistīti trīs cilvēki – bērna vectēvs, slimnīcas medmāsa un vēl kāds vīrietis, kas darījumā bijis starpnieks.

Shēma bija sekojoša – vectēvs par bērnu saņēma 500 ASV dolārus, medmāsa no starpnieka mazliet vairāk par 4000 ASV dolāriem, bet starpnieks bērniņu, izmantojot «Facebook» mājaslapu, pārdeva kādam uzņēmējam par 5200 ASV dolāriem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv