Vīrietis saniknojas par putnu apķēzītu auto un ar savu rīcību piesaista policijas uzmanību

Apollo
17 komentāri

Pagājušajā sestdienā kāds vīrietis no mājas jumta Liepājā šaudījies ar pneimatisko ieroci, portālu «Apollo» informēja policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Vīrietis saniknojas par putnu apķēzītu auto un ar savu rīcību piesaista policijas uzmanību

Foto: Andrejs Baburovs/LETA

13.maijā ap plkst. 20.30 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Rojas ielā uz mājas jumta kāds vīrietis ar pneimatisko ieroci šauj pa kaijām.

Notikuma vietā ierodoties Valsts policijas darbiniekiem, tika paņemts paskaidrojums no vīrieša, kurā viņš izklāsta, ka gan viņam, gan arī apkārtējiem esot apnicis, ka kaijas atstāj izkārnījumus uz vairākām automašīnām.

Šā iemesla dēļ viņš nolēmis izšaut gaisā ar pneimatisko ieroci, lai tās aizbaidītu.

Valsts policijas amatpersonas no vīrieša ir paņēmušas pneimatisko ieroci un lemj par lietas materiāla tālāku virzību. Valsts policija aicina iedzīvotājus informēt Valsts policiju, ja kāds pilsētā šauj ar ieročiem. Lai gan mazas enerģijas pneimatiskos ieročus ir tiesības iegādāties personām, kas sasniegušas 18 gadu vecumu, saskaņā ar Ieroču un speciālo līdzekļu aprites likumu tos atļauts izmantot treniņos un sporta sacensībās un norobežotās vietās, kurās ierīkoti šāviņu uztvērēji, mērķi un šaušanas līnijas.

Izmantojot ieročus, ir jāievēro drošības prasības, lai novērstu kaitējumu cilvēkiem, dzīvniekiem, mantai, videi, kā arī neapdraudētu sabiedrisko drošību un neradītu sabiedriskās kārtības traucējumus.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv