Vīrs policijai sūdzas, ka sieva viņu nebaro

Apollo
0 komentāru

Liepājā kāds iedzēris vīrietis vairākkārt zvanījis policijai un sūdzējies par sievas cietsirdīgo uzvedību, taču pats beigās dabūjis maksāt sodu par nepamatotu policijas izsaukumu, portālu «Apollo» informēja Liepājas policijā.

Trešdien ap pulksten 23.40 policija saņēmusi izsaukumu uz Katedrāles ielu, kur kādam vīrietim izcēlušās domstarpības ar sievu. Taču, ierodoties notikuma vietā, policija konstatējusi, ka vīrietis ir alkohola reibumā un konfliktu ar dzīvesbiedri jau aizmirsis.

Pēc pārrunām ar abiem laulātajiem draugiem policisti atgriezušies policijas iecirknī, taču drīz vien atkal saņemts izsaukums no tā paša vīrieša, kuru šoreiz neklausot meita. Tā 1963. gadā dzimušais Aleksandrs policiju traucējis vairākkārt, katru reizi minot citu iemeslu, kāpēc policijai jāierodas pie viņa, — tad sieva nedod viņam ēst, tad plēš aiz drēbēm un vēl meita rupji atbildot viņam.

Policija vēlreiz aizbrauca pie vīrieša, bet šoreiz pieņēma lēmumu par protokola sastādīšanu par viltus izsaukumu. Par to vīrietim vajadzēja šķirties no 25 latiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv