Vīrs spiests pārtikt no ogām un koku lapām pēc strīda par sievas kulinārijas mākslu

Apollo
0 komentāru

Pēc ģimenes strīda par atdzisušu zupu vīrs dusmās izgājis no mājām un apmaldījies mežā, kur bez ēdiena pavadījis vairāk nekā mēnesi, vēsta ziņu portāls «Orange News».

http://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/deed.en

http://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/deed.en

Foto: http://www.flickr.com/photos/ms_bracken/

«Es gāju un gāju, taču pēc vairākām stundām vairs nezināju, kur atrodos, un nevarēju atrast ceļu uz mājām,» sacīja 69 gadus vecais Jurijs Ticjuks no Altaja republikas Krievijā.

Vīrietis pārtika no ogām un koku lapām, kamēr saļima kādā laukā. Ticjuks ēda no salmus no tuvējas siena kaudzes un sniegu. Kad vīrieti atrada laukstrādnieki, viņš nevarēja pakustēties apsaldējumu dēļ.

«Man šķita, ka nomiršu. Gaisa temperatūra bija zem nulles, un es biju ļoti vārgs,» viņš teica. «Taču kādu dienu izdzirdēju balsis un ieraudzīju strādniekus. Viņi palīdzēja man nokļūt līdz slimnīcai.»

Ārsti ir pārsteigti, ka Ticjuks izdzīvoja, taču pieļauj, ka nāksies amputēt vīrieša kājas. «Viņa kājas ir nopietni apsaldētas. Iespējams, tās neizdosies izglābt,» paskaidroja slimnīcas pārstāvis.

«Lai arī kas notiktu, es vairs nekad nekritizēšu sievas gatavoto. Jebkas ir labāks par sapuvušiem salmiem,» atzina Ticjuks.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv