Visā Latvijā notiek «Prāta Vētras» koncertfilmas bezmaksas seansi Pozitīvi

Apollo
7 komentāri

19. aprīlī grupa «Prāta Vētra» kopā ar AS «Laima» realizēs unikālu projektu – koncertfilma «Vēl viena klusā daba» vienlaikus bez maksas tiks demonstrēta 100 Latvijas pilsētās un novados.

Visā Latvijā notiek «Prāta Vētras» koncertfilmas bezmaksas seansi

Foto: Publicitātes foto

Uz seansiem Tukumā, Smiltenē, Mārupē, Ogrē, Madonā, Ādažos, Carnikavā, Ķekavā, Salaspilī, Siguldā, Jēkabpilī, Zentenē, Jelgavā un Valmierā brīvu vietu vairs nav.

  • Ieejas kartes uz pārējām pilsētām un novadiem meklējiet «ekase.lv» sadaļā «Biļetes».

Ņemot vērā lielo interesi, konoteātri «Lora» Siguldā un «Gaisma» Valmierā,  koncertfilmu iekļaus savā repertuārā. Precīzu informāciju par seansiem meklējiet kinoteātru mājas lapās. 

Sadarbībā ar draugiem.lv  - «draugiem.lv/pratavetra» ir izvietota Latvijas karte, kurā ir iespējams atzīmēt, kur plānojat apmeklēt koncertfilmas «Vēl viena klusā daba» seansu.

Koncertfilmas bezmaksas seansi notiks arī latviešu centros ārzemēs – Tallinā un Tartu (Igaunija), Minesotā un Čikāgā (ASV) Adelaidē un Melburnā (Austrālija), St. Poltenā (Austrija), Vejlē (Dānija), Tbilisi (Gruzija), Londonā (Lielbritānija), Dublinā un Limerikā (Īrija), Briselē (Beļģija) un Cīrihē (Šveice). Seansu norises vietas un  laikus meklējiet «pratavetra.lv». 

 «Kopā radītā projekta mērķis ir vienkāršs - vienlaicīgi 100 vietās Latvijā dot iespēju saņemt pozitīvas emocijas, ko, neapšaubāmi, radīs koncertfilma. Dodot prieku,  daloties priekā radām harmonisku laimes sajūtu - to mums iemācījis darbs, radot Laima šokolādi. Tāpēc ticam, ka 19.aprīļa kinoseanss gandarīs daudzus jo daudzus Latvijā un ārvalstīs,» atzīst Rolands Gubis, AS «Laima» valdes priekšsēdētājs. 

Vairāk informācijas «pratavetra.lv» un«ekase.lv»,  seansu norises vietā vai  pa tel. 67334495.

Prāta Vētras koncertfilma «Vēl viena klusā daba» DVD un Blu-Ray formātos jau pārdošanā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv