Visi šokā: Sarmīte no Bauskas nomet 6 kg nedēļas laikā!

Apollo

Līdz 10. decembrim Ziemeļeiropas Veselības Aģentūra piedāvā uzlabot veselību – zaudē svaru ar sev īpaši pielāgotu diētu. Izveidot savu diētu vari NordenHealth.com – pirmajiem 50 interesentiem šodien diētas sastādīšanu apmaksā Ziemeļeiropas Veselības Aģentūra (pašam jāsedz tikai reģistrācijas maksa 6.99 Ls).

Visi šokā: Sarmīte no Bauskas nomet 6 kg nedēļas laikā!

Foto: publicitātes foto

Intervija ar Sarmīti Apsi (26) no Bauskas, kura nedēļas laikā nometa 6kg, izmantojot sev individuāli sastādīto diētas plānu.

– Vakar bija pēdējā diena tavā nedēļas kursā. Tu izskaties lieliski! Kā jūties?

– Paldies, jūtos fantastiski!

– Vai iepriekš esi mēģinājusi notievēt?

– Jā, liekais svars man sagādāja krietnas galvassāpes jau kopš skolas laikiem. Kompleksu dēļ kompānijā vienmēr biju klusa un noslēgta. Vairāk izpaudos sociālajos tīklos, piemēram, otrapuse.lv. Vasaras beigās tur iepazinos ar vienu puisi. Vārdu gan neatklāšu, bet sarakstījāmies vairākus mēnešus, bet tikai sarakstījāmies… Viņš aicināja tikties, bet es atteicu. Mazliet kaunējos savas figūras dēļ. Baidījos, ka, ieraugot mani dzīvē, viņš pazudīs. Turpinājām tikai sarakstīties, šad tad sazvanījāmies. Viņa dēļ esmu gatava notievēt! Nopirku abonementu sporta klubam. Aizgāju tieši divas reizes – blakus tievajām jutos "neforši". Redzamu rezultātu nebija nekādu!

– Kā tev šoreiz izdevās notievēt?

– Kļuva arvien grūtāk izvairīties no tā puiša uzaicinājumiem… Čatojot ar viņu, ieraudzīju skandināvu diētas reklāmu. Uzklikšķināju tīri aiz intereses. Tur ir visam pamatā tests. Atbildēju uz tiem jautājumiem un man tika aprēķināts ideālais svars. Piereģistrējos. Sākums bija grūts, bet pēc pirmajām divām dienām jau pamanīju izmaiņas apkārtmēros. Nedēļas laikā kopā veseli seši zaudēti kilogrami! Šodien pati ierunājos Mairim par tikšanos. Viņš bija pārsteigts! Mūsu pirmais randiņš būs šo svētdien trešajā adventē – tiksimies pie Laimas pulksteņa. Nevaru sagaidīt, kad viņš mani ieraudzīs.

– Ko tu ieteiktu citām, kas arī vēlas nomest liekos kilogramus?

– Ja tas bija iespējams man, tad to var izdarīt katra. Bet ir jāsāk. Līdz ziemassvētku pasākumumiem vēl varat paspēt!

Skaists augums ir tikpat svarīgs kā veselība. Lai būtu skaista un laimīga, šīs lietas ir jāizkopj reizē. Ekstrēmas diētas var iedzīt depresijā un badošanās var atspēlēties dubultā. Svarīgi ir saprast, ka brīnumlīdzekļi neeksistē. Liekais svars neastāj iespaidu tikai uz izskatu, tas veicina arī sirds un asinsvadu problēmas. Ziemeļeiropas Veselības Aģentūra piedāvā Tev sastādīt individuālu notievēšanas plānu un atbrīvoties no liekā svara. Pirmajiem 50 interesentiem šodien diētas sastādīšanu apmaksā Ziemeļeiropas Veselības Aģentūra (pašam jāsedz tikai reģistrācijas maksa 6.99 Ls)

Lai izveidotu savu notievēšanas plānu, dodies uz NordenHealth.com

* Šis ir apmaksāts reklāmas raksts

Ziņo redaktoram par kļūdu!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

13.12.2017
Ienākt apollo.lv