Visticamāk, par VID pagaidu vadītāju otrreiz kļūs Jezdakova

Apollo
0 komentāru

Finanšu ministrs Einars Repše (JL) parakstījis rīkojumu par Nellijas Jezdakovas iecelšanu Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora vietas izpildītājas amatā. Šodien to plānots saskaņot ar Tieslietu ministriju un virzīt skatīšanai šīsdienas valdības ārkārtas sēdē.

Visticamāk, par VID pagaidu vadītāju otrreiz kļūs Jezdakova

Foto: Baiba Aprāne/LETA

Kā portālu «Apollo» informēja finanšu ministra preses sekretārs Aleksis Jarockis, izskanot publiskajā telpā informācijai, ka pēc finanšu ministra lēmuma atstādināt Jakānu par pienākumu nepildīšanu uz disciplinārlietas izmeklēšanas laiku iestāde nav rīcības spējīga, Finanšu ministrija sagatavojusi visus nepieciešamos dokumentus par VID ģenerāldirektora pienākumu izpildītāja apstiprināšanu, lai tos pēc saskaņošanas ar Tieslietu ministriju piektdien iesniegtu izskatīšanai valdības ārkārtas sēdē un tādējādi netiktu traucēta turpmāka VID darbība.

«Vēlos uzsvērt, ka Jakāna kunga ceturtdien medijiem izplatītais paziņojums, kurā viņš aicina dienesta darbiniekiem būt vērīgiem savā turpmākajā darbībā, saņemot rezolūcijas un uzdevumus no finanšu ministra, kā arī izvērtēt to tiesisko pamatotību, apliecina, ka viņš nav gatavs sadarboties ar finanšu ministru, īstenojot VID reorganizāciju, tādējādi Jakāns ne tikai pats nepilda ministra rīkojumus, bet aicina to darīt arī citiem VID darbiniekiem,» «Apollo» sacīja Jarockis.

Patlaban VID Galvenās nodokļu pārvaldes direktore Jezdakova, kura karjeru sākusi 1978. gadā kā Finansu ministrijas Valsts ieņēmumu pārvaldes Peļņas maksājumu daļas galvenā ekonomiste, reiz jau tikusi iecelta par VID ģenerāldirektora pienākumu izpildītāju pēc Andreja Sončika atstādināšanas. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv