Visu laiku labākais olimpiskais ciemats bijis Pekinā

Apollo
0 komentāru

Visu laiku labākais olimpiskais ciemats bijis 2008.gada Pekinas olimpisko spēļu laikā, uzskata Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) prezidents Žaks Roge.

Visu laiku labākais olimpiskais ciemats bijis Pekinā

Foto: Reuters/«Scanpix»

Kādreiz SOK prezidenti bija pieņēmuši olimpisko spēļu noslēguma ceremonijā pasākumu nosaukt par «visu laiku labāko», Roge šajā jautājumā ir uzmanīgāks, bet visu laiku labāko olimpisko ciematu gan viņš varēja nosaukt.

«Pēc visa, ko esmu redzējis, varu teikt, ka Pekinā bija visu laiku labākais olimpiskais ciemats. Par to nav šaubu,» teica Roge, kurš gan vēl nav redzējis Vankūveras un Vistleras olimpiskos ciematus, kuros sportisti dzīvos gaidāmajā Olimpiādē, kas sāksies jau piektdien.

«No tā, ko esmu dzirdējis no visiem ekspertiem, nacionālajām olimpiskajām komitejām un sportistiem, gan Vankūveras, gan Vistleras ciemati esot fantastiski,« Roge lika nojaust, kas turpmāk būs visu laiku labākais ziemas olimpisko spēļu ciemats.

Vankūveras olimpiskās spēles risināsies no 12. līdz 28.februārim. «Apollo» portāls Vankūveras olimpisko spēļu laikā saviem lasītājiem piedāvās visplašāko un svaigāko informāciju par jaunākajiem notikumiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv