«Visu Latvijai!» aicina vākt naudu Neo finansiālajam atbalstam

Apollo
0 komentāru

Partija «Visu Latvijai!» (VL) aicina  cilvēkus organizēt finansiāla atbalsta vākšanu, lai Neo jeb Ilmāram Poikānam nodrošinātu iespēju algot augsta līmeņa advokātus, portālu «Apollo» informēja partijā.

«Visu Latvijai!» aicina vākt naudu Neo finansiālajam atbalstam

Foto: «Apollo»

Partija norāda, ka Neo un biedrība 4ATA bija ieguvusi brīvi pieejamu informāciju no valstij piederoša resursa, kuru vēlāk izplatīja citiem interneta lietotājiem  un tas savā būtībā neesot nekas aizliegts.

Pēc partijas domām, šajā situācijā tiesvedība būtu jāuzsāk tieši pret valsts ieņēmumu dienesta amatpersonām, kuras pieļāva brīvu ierobežoto datu izplatību no datu bāzes.

VL pieļauj, ka tik steidzama kratīšana žurnālistes Ilzes Naglas mājā notikusi, jo Neo bija solījis īsi pirms vēlēšanām publicēt pašus interesantākos datus un tāpēc tika arī aizturēts Neo.

«Iespējams ka tie politiskie spēki, kurus faktiski ar savu rīcību atmaskoja Neo, liekulīgi prasīs Iekšlietu ministres demisiju. Tāpēc organizējoties Neo aizstāvībai jāpatur prātā, ka vispārēju atbalstu Neo darbībai var izmantot neatbilstoši cilvēki ar neatbilstošu mērķi,» norāda partija.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv