Vītoliņš: Latvijas izlase fiziski izskatījās ļoti vāji, taču komandai ir potenciāls

Apollo
65 komentāri

Latviešu hokeja speciālists, pēdējo divu gadu Gagarina kausa ieguvējs Harijs Vītoliņš intervijā «Allhockey.ru» pastāstījis, kādēļ atteicies no vilinošā piedāvājuma kļūt par Rīgas «Dinamo» galveno treneri.

Harijs Vītoliņš

Foto: ITAR-TASS/Scanpix

Runājot par Šveices izlases izcīnītajām sudraba medaļām pasaules čempionātā, Vītoliņš norāda, ka hokeju saprotoši cilvēki redzēja, ka šveicieši jau sen uz to gāja. «Tagad viņiem izdevās sabalansēt komandu, pieslēgt jaunos spēlētājus un «izšaut». Šveicei ir precīzi sakārtota sistēma, sākot no junioru un jauniešu hokeja, un tā deva rezultātu.»

«Latvijas izlase fiziski izskatījās ļoti vāji. Taču galvenais, ka puišiem izdevās saglabāt vietu elitē. Uzskatu, ka šai komandai ir liels potenciāls un tā sevi vēl parādīs,» Latvijas hokejistu sniegumu pasaules čempionātā komentē treneris.

Tikmēr jautāts par to, kādēļ viņš atteicis Rīgas «Dinamo» piedāvājumam kļūt par galveno treneri, Vītoliņš uzsver: «Es izdarīju izvēli un to nenožēloju. Turklāt mums tagad ir labs kolektīvs, kurā ir patīkami strādāt. No manas puses nebūtu pareizi vienkārši aiziet. Taču dzīve turpinās un neviens nezina, kas notiks rītdien.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv