Vizītes laikā Baltkrievijā miris Saeimas deputāts Aleksandrs Golubovs Papildināts

Apollo

Vizītes laikā Baltkrievijā miris deputāts Aleksandrs Golubovs («Saskaņas centrs»), trešdien Eiropas lietu komisijā paziņoja deputāte Karina Pētersone (LPP/LC).

Aleksandrs Golubovs.

Aleksandrs Golubovs.

Foto: Krists Spruksts/LETA

Deputāti pieminēja viņu ar klusuma brīdi.

Golubovs dzimis 1959.gadā Ludzas rajona Kārsavā, augstāko izglītību ieguvis, 1982.gadā absolvējot Rīgas Medicīnas institūtā. Viņš ir strādājis Kārsavas slimnīcā par otolaringologu, bijis Ludzas rajona padomes deputāts.

Saeimas deputāts Golubovs bija jau kopš 6.Saeimas laikiem, 9.Saeimā ievēlēts no «Saskaņas centra» Latgales vēlēšanu apgabala, viņš bija «Saskaņas centra» Saeimas frakcijas priekšsēdētāja vietnieks.

Golubovs bija precējies, divu dēlu Gļeba un Aleksandra tēvs.

«Saskaņas centra» Saeimas frakcijā aģentūra BNS noskaidroja, ka deputāts miris trešdienas naktī, Saeimas frakcijā par to uzzināts rīta pusē. Šī ziņa uztverta ar lielu šoku, jo iepriekš Golubovs nekad nav sūdzējies par veselības traucējumiem.

Pagaidām nav zināms, kad Golubovu izvadīs pēdējā gaitā, vispirms viņa mirstīgās atliekas jānogādā Latvijā. Pašlaik arī vēl nav skaidrs, kurš no kolēģiem Saeimā nāks viņa vietā.

Saeimas deputāts Artis Pabriks («Sabiedrība citai politikai»), kurš Saeimas delegācijas sastāvā pašlaik vēl atrodas Baltkrievijā, aģentūrai BNS pastāstīja, ka pašlaik vizīte Baltkrievijā ir pārtraukta un deputāti ar auto pēcpusdienā atgriezīsies Latvijā.

Otrdien delegācija, ieskaitot Golubevu, apmeklējusi kādu uzņēmumu, vakarā politiķi atgriezušies viesnīcā un devušies pie miera. Trešdienas rītā deputāts atrasts miris savā numurā, sacīja Pabriks.

Golubova mirstīgo atlieku nogādāšanu Latvijā organizē Latvijas vēstniecība Baltkrievijā kopā ar atbildīgajām valsts iestādēm, kas šajā jautājumā izrādījušas lielu pretimnākšanu, piebilda deputāts.

Ziņo redaktoram par kļūdu! 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv