VM liek vēl stingrāk kontrolēt zāļu cenas aptiekās

Apollo
0 komentāru

Saistībā ar iedzīvotāju sūdzībām, ka aptiekas strauji paaugstinājušas cenas aktuālajiem pretgripas un pretsaaukstēšanās medikamentiem, Veselības ministrija (VM) uzdevusi Veselības inspekcijai pastiprināti veikt kontroli aptiekās.

VM liek vēl stingrāk kontrolēt zāļu cenas aptiekās

Foto: Scanpix/AP

Veselības inspekcija pārbaudīs gan to vai medikamentu cena nepārsniedz maksimāli noteikto aptiekas cenu, kā arī vai tiek ievērots Farmācijas likums un recepšu medikamenti netiek iedzīvotājiem izsniegti bez receptes, portāls «Apollo» uzzināja VM.

Veselības inspekcijas līdz šim veiktajās pārbaudēs Rīgā un Rīgas rajonā pārkāpumi zāļu izsniegšanā un būtiskas medikamentu cenas paaugstināšana netika konstatētas, bet pārbaudes turpināsies visā valstī.

Aicinām arī pacientus pašiem pārbaudīt sev interesējošo medikamentu maksimālo iespējamo aptiekas cenu Zāļu valsts aģentūras mājas lapā http://www.zva.gov.lv/index.php?id=377&sa=377&top=112.

Bet par konstatētajām neatbilstībām var vērsties Veselības inspekcijā par tālruni 67819696 un atstāt savu informāciju automātiskajā atbildētājā jebkurā diennakts laikā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv