VOAVA lauž līgumu ar divām aptiekām

Apollo
0 komentāru

Pamatojoties uz saņemto Veselības ministrijas vēstuli par insulīna apriti un Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja sniegto informāciju par farmācijas jomā strādājošo speciālistu iespējamām pretlikumīgām darbībām valsts apmaksāto insulīna medikamentu izplatīšanā, Veselības obligātās apdrošināšanas valsts aģentūra (VOAVA) no 2005. gada 2. jūnija vienpusēji pirms termiņa izbeidz noslēgto līgumu ar SIA «Aptieka «Rudens 9»» (Biķernieku ielā 248) un SIA «JEL» «Atreides aptieku» (Mūkusalas ielā 93).

Kā «Apollo» informēja VOAVA sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Jākabsone, šīs aptiekas nepildīja noslēgtā līguma nosacījumus. Starp VOAVA un aptiekām noslēgtais līgums paredz, ka aptiekām medikamenti jāizsniedz savā atrašanās vietā. Piegādājot medikamentus (insulīnu) pacientiem uz mājām, tika pārkāpti līguma nosacījumi.

SIA «Aptieka «Rudens 9»» tuvākās aptiekas, kur iedzīvotāji turpmāk varēs saņemt kompensējamos medikamentus, atrodas Eizenšteina ielā 57 (aptieka «Saule»), Hipokrāta ielā 4 (aptieka «Farma Balt»), Hipokrāta ielā 2 (aptieka «Sentor Farm») un Biķernieku ielā 98 (aptieka «Hansa Pharma»).

SIA «JEL» «Atreides aptiekai» tuvākā aptieka atrodas Mūkusalas ielā 73 («Margrietiņas aptieka»).

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv