«Vodafone» atgriežas pie vienkāršā mobilā

Apollo
0 komentāru

Pasaules lielākais mobilo sakaru pakalpojumu piedāvātājs «Vodafone» paziņojis par jaunu pakalpojumu «Vodafone Simply». Tas būs īpašs pakalpojums klientiem, kas vēlas lietot mobilos telefonus tikai tam, lai zvanītu un nosūtītu SMS. Kā norāda «Vodafone», ilgstoši klientu vajadzību pētījumi norādījuši, ka šāds pakalpojums būs pieprasīts.

Patērētājiem tiks piedāvāti divi vienkārši telefoni, kā arī īpaši tarifu plāni šo telefonu pircējiem. «Vodafone» sadarbībā ar «Sagem» izveidojuši divus modeļus: «Vodafone Simply Sagem VS1» un «Vodafone Simply Sagem VS2».

Telefoniem ir lieli displeji, tiek izmantoti lieli simboli, kā galvenie servisi ar trim pogām izcelti trīs: galvenais ekrāns, kontakti un ziņojumi.

«Mums ir klienti, kas vēlas jaunākos telefonu modeļus ar mūzikas lejupielādes iespējām un videozvanu veikšanas iespēju un mobilo TV. Mums ir arī tādi klienti, kas vienkārši vēlas zvanīt un saņemt ziņojumus ar telefona starpniecību,» skaidro «Vofafone Group» mārketinga direktors Pīters Bamfords (Peter Bamford).

«Vodafone» atgriežas pie vienkāršā mobilā

Foto: Vodafone

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv