«Volvo Truck Latvia» piedāvā izstādi «Design Drive — Lauku šarms»

Apollo
0 komentāru

«Volvo Truck Latvia» sadarbībā ar dizaina studiju «Rijada» piedāvā izstādi «Design Drive — Lauku šarms». Izstāde būs apskatāma «Volvo FL» kravas automašīnā, kas tiks izvietota Rīgas ielās no 15. līdz 18. oktobrim.

«Volvo Truck Latvia» piedāvā izstādi «Design Drive — Lauku šarms»

Publicitātes foto

Tehnoloģiju laikmetā pārsteigt patērētāju kļūst arvien grūtāk, tāpēc ražotājiem nākas pievērst vairāk uzmanības tam, kā izcelties. «Volvo Truck» jau kopš darbības sākšanas iegulda lielus līdzekļus produktu pilnveidošanā un tehnoloģisku jauninājumu attīstībā, balstoties uz zinātniski pamatotiem datiem. Izpētes, ražošanas un dizaina departamentam kopīgi sadarbojoties, tiek panākts maksimālais efekts — darba uzdevumam funkcionāli pielāgots produkts, kas identificē zīmolu un pauž tā vērtības.

Stāsta «Volvo Truck Latvia» mārketinga vadītāja Dace Rostoka: «Mūsu mērķis, sadarbojoties ar dizaina studiju «Rijada», ir veicināt diskusiju dizaina domāšanas kontekstā, un mēs ceram, ka tas būs interesanti un noderīgi ne tikai profesionāļiem.»

«Design Drive — Lauku šarms» ne vien piedāvā jaunu skatījumu uz lietu mijiedarbību starp pilsētu un laukiem, bet arī atsegs dizaina domāšanā esošās mijiedarbības struktūras, piedāvājot darbiem līdzi filozofiskas interpretācijas.

«Lauku šarmā» tiekas dizaineri, ražotāji, amatnieki un dizaina lietotājs. Izstādes fokusā ir roku darbā radītu produktu kvalitāte, kas dzimusi amatniecības, lietišķās mākslas un dizaina krustpunktos, kā arī idejas attīstības procesa dokumentēšana no koncepta līdz produktam dažādās dizaina disciplīnās no rūpnieciskā dizaina līdz tautas mākslai.

Izstāde «Design Drive — Lauku šarms» 15. oktobrī apskatāma Martas ielā 1, bet no 16. līdz 18. oktobrim — pie Brīvības pieminekļa.

«Volvo Truck» piedāvā automobiļus un visaptverošus pakalpojumus profesionāļiem transporta pakalpojumu un pārvadājumu nodrošināšanai. Kompānija piedāvā pilnīgu kravas automobiļu klāstu, sākot ar vidējas kravnesības un beidzot ar ļoti lielas kravnesības kravas automobiļiem, kā arī attīstītu vispasaules dīleru un 30 000 remonta centru tīklu vairāk nekā 140 valstīs.

2008. gadā «Volvo Truck» pārdeva vairāk nekā 106 000 kravas automašīnu. «Volvo Truck» ietilpst «Volvo Group» uzņēmumu grupā un ir viens no lielākajiem kravas automašīnu, autobusu un celtniecības tehnikas ražotājiem pasaulē.

 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv