«Volvo Trucks» tiek pie prestižās «red dot» dizaina balvas

Apollo
5 komentāri

Uzņēmuma jaunās sērijas «Volvo FH» kravas automobilis pārspēja tūkstošiem citu produktu no dažādām valstīm un dizaina ekspertu komisijas vērtējumā tika atzīts par «red dot» produktu dizaina balvas ieguvēju. Šo starptautiski atzīto apbalvojumu, kas ir viens no pasaulē visvairāk respektētajiem dizaina kvalitātes apliecinājumiem, piešķir par izciliem dizaina sasniegumiem.

«Volvo Trucks» tiek pie prestižās «red dot» dizaina balvas

Foto: Publicitātes foto

Šo balvu piešķir par izcilu dizaina kvalitāti globālā mērogā. Starptautiska žūrija izvērtēja pieteikumus 19 kategorijās, kur šogad ražotāji, dizaineri un arhitekti no 54 pasaules valstīm iesniedza 4662 konkursa pieteikumus. Jaunais «Volvo FH» saņēma šo prestižo balvu kategorijā Nr.16 - autobūve un transports.

«Mēs esam ārkārtīgi pagodināti un priecīgi iegūt tik prestižu apbalvojumu vienā no lielākajiem un pazīstamākajiem dizaina konkursiem pasaulē,» saka Rikards Orels (Rikard Orell), «Volvo Trucks» dizaina direktors. «Šis apbalvojums ir vairākus gadus ilga intensīva darba rezultāts un atspoguļo «Volvo Trucks» radošo un novatorisko pieeju. Mēs pievērsām lielu uzmanību jaunā FH dizaina un emocionālajiem aspektiem, kam komerctransporta nozīmē parasti netiek piešķirta liela nozīme.»

«Dizains nav pretrunā ar funkcionalitāti - tie veido perfektu harmoniju. Jaunais FH piedāvā funkcionālu un dinamisku dizainu, kas nodrošina kravas automašīnu vadītājiem vislabāko darba vidi nozarē,» norādīja Orels.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv