VP par darbu svētkos: Būsim tur, kur mūs vismazāk gaidīs

Apollo
75 komentāri

Valsts policijas Prevencijas pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis sola, ka policijas ekipāžas svētkos būs vietās, kur tās vismazāk gaidīs.

VP par darbu svētkos: Būsim tur, kur mūs vismazāk gaidīs

Foto:Ieva Lūka/LETA

«Policijas ekipāžas būs sastopamas gan pilsētu centros, gan uz nomaļiem lauku ceļiem, gan pasākumu norišu vietu tuvumā un citviet,» teic Krapsis.

Lai atturētu cilvēkus no likumpārkāpumiem un nepieļautu, ka Līgo svētku laikā ceļu satiksmes negadījumos iet bojā vai tiek ievainoti cilvēki, no 21.jūnija līdz 25.jūnijam policija strādās pastiprinātā režīmā.

«Pastiprinātu darbu visā Latvijas teritorijā sāksim jau no rītdienas, kad liela daļu cilvēku dosies ārpus pilsētām. Bez ātruma un alkohola būtisku uzmanību pievērsīsim arī gājējiem, velosipēdistiem un mopēdistiem, kas ceļu satiksmē ir mazāk aizsargāti,» stāsta Krapsis.

Valsts policijas četri prioritārie darbības virzieni šo svētku laikā būs pastiprināta braukšanas ātruma kontrole ar visa veida policijas rīcībā esošajām mērierīcēm, vadītāju kontrole saistībā ar transportlīdzekļu vadīšanu reibumā, mazāk aizsargāto ceļu satiksmes dalībnieku uzraudzība, kā arī sabiedriskās kārtības nodrošināšana.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv