VUGD pārbaudēs 315 viesnīcās atklāj virkni dažādu pārkāpumu

Apollo
0 komentāru

Veicot ikgadējās ugunsdrošības pārbaudes dažādas nozīmes objektos, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) amatpersonas šogad ugunsdrošības pārbaudes veica arī 315 viesnīcās. Ugunsdrošības jomā atklāti visdažādākie pārkāpumi.

VUGD pārbaudēs 315 viesnīcās atklāj virkni dažādu pārkāpumu

Foto: Lita Krone/LETA

VUGD pārstāve Inga Vetere informēja, ka 74 objektos nebija apmācīta atbildīgā persona par ugunsdrošību. 16 objektos nebija instruktāža par ugunsdrošību, bet 21 objektā nebija rīcības plāna ugunsgrēka un citu ārkārtas situāciju gadījumos. Civilās aizsardzības plāns nebija 174 objektos, bet tas jāpārstrādā 37 objektos.

Iekšējā ugunsdzēsības ūdensapgāde nebija ierīkota sešos objektos. Ārējā ugunsdzēsības ūdensapgāde nebija divos, bet ierīkota daļēji 13 objektos.

55 viesnīcās nebija balss ugunsgrēka izziņošanas sistēma, savukārt izgaismotas izeju un evakuācijas kustības virzienu norādītājzīmes nebija 39 objektos.

Šogad par ugunsdrošības pārbaužu laikā konstatētiem ugunsdrošības prasību pārkāpumiem sastādīti trīs administratīvā pārkāpuma protokoli un uzlikti naudas sodi par 290 latiem.

Tāpat sastādīti divi brīdinājumi par būvju un iekārtu ekspluatācijas, būvdarbu un produkcijas tirgū laišanas apturēšanu vai ierobežošanu.


Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv