VUGD šefs pēc «Maxima» traģēdijas no amata neplāno atkāpties Attēlu galerija

Apollo
67 komentāri

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) šefs Oskars Āboliņš pēc  «Maxima» traģēdijas no amata neplāno atkāpties, intervijā aģentūras BNS biznesa informācijas portālam «Baltic Business Service» uzsvēra VUGD priekšnieks Oskars Āboliņš.

Saistībā ar notikušo no amata iepriekš atkāpies ministru prezidents Valdis Dombrovskis («Vienotība»). Daļa sabiedrības pieprasīja, lai no amata atkāpjās arī Rīgas mērs Nils Ušakovs («Saskaņas centrs»), taču viņš norādījis, ka to nedarīs.

«Nē, es to šobrīd neplānoju. Saņemu no VUGD darbiniekiem ļoti lielu atbalstu. Mans galvenais uzdevums nav noturēties amatā, mans galvenais uzdevums ir sakārtot visas tās problēmas, kas saistītas ar vīriem, kas strādāja traģēdijas vietā, maksimāli palīdzēt viņiem. Ir viegli pacelt cepuri un aiziet. Katram ir jādara savs darbs, mans galvenais uzdevums ir tikt ar vīriem skaidrībā, sagatavot un motivēt viņus tālākam darbam, palīdzēt viņu ģimenēm,» pauda VUGD priekšnieks.

Traģēdijā Zolitūdē notika 21.novembrī, kad, iebrūkot veikala «Maxima» jumta konstrukcijai, bojā gāja 54 cilvēki, bet vairāku desmiti guva ievainojumus.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

16.12.2017
Ienākt apollo.lv