VVC varētu sodīt TV5 par noteiktas mājaslapas informācijas nepārtulkošanu

Apollo
24 komentāri

Valsts valodas centrs (VVC) varētu sodīt «TV5» par mājaslapā pieejamās informācijas, kas skar likumīgās sabiedriskās intereses, nepārtulkošanu valsts valodā.

VVC varētu sodīt TV5 par noteiktas mājaslapas informācijas nepārtulkošanu

Foto:Reuters/Scanpix

Kā aģentūrai LETA pastāstīja VVC Valodas kontroles nodaļas vadītājs Antons Kursītis, mājaslapā latviešu valodā būtu jābūt pieejamai informācijai par adresi, elektronisko pastu, telefonu, attiecīgo nodaļu nosaukumi, mājaslapā ierakstīto darbinieku vārdi un uzvārdi, brīdinošajai un atgādinošajai informācijai.

Kursītis norādīja, ka «TV5» pārstāvji neuzskatot, ka šī informācija skartu likumīgās sabiedriskās intereses. Viņš minēja, ka šī informācija aizvien vēl ir pieejama tikai krievu valodā. VVC gan uzskata, ka šīs intereses tiek skartas.

Soda apmērs, ko varot saņemt par šādu pārkāpumu, neesot liels, taču, kā norādīja Kursītis, soda apmērs pat nav galvenais, tā ir principa lieta.

Lēmums par sodu tiks pieņemts pēc svētkiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
19

2017. gada 19. novembris

Vārda dienas

Līze, Liza, Elizabete, BetijaJeļizabeta, Jeļizaveta, Jeļizavete, Lisa, Lisija, Lize, Līza, Līziņa, Jelizavete, Jelizaveta, Jelizabeta, Beta, Betsija, Eba, Elizabeta, Elizaveta, Elizavete, Elizbete, Elīzabeta, Elīzabete, Elzabeta, Elžbeta, Alžbeta

Valūtu kursi

19.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv