«Warriors» pārliecinoši uzvar «Suns»

Pagājušās nakts NBA spēlē Andra Biedriņa pārstāvētā Goldensteitas «Warriors» komanda savā laukumā ar 124:112 pieveica Fīniksas «Suns» basketbolistus.

Kelenna Azubuike, Ronny Turiaf & Jamal Crawford

Goldensteitas «Warriors» spēli sāka ar 17:2 izrāvienu un visa mača laikā neļāva Fīniksas «Suns» būtiski samazināt rezultāta starpību, tā izcīnot 16. uzvaru šajā sezonā.

Biedriņš laukumā pabija nepilnas 25 minūtes, kuru laikā guva desmit punktus (2p. — 4/6, s.m. — 2/5) un izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, kā arī atdeva trīs rezultatīvas piespēles, pārtvēra divas bumbas un bloķēja vienu metienu.

«Warriors» labā 30 punktus guva Stīvens Džeksons, 27 punktus pievienoja Džamāls Krofords, bet 25 punkti Kelennas Azubuki rēķinā. «Suns» komandā ar 24 punktiem izcēlās Džeisons Ričardsons, 20 punktus guva Leandro Barbosa, bet 17 punktus sakrāja Šakils O'Nīls.

Laukuma saimnieki jau pirmajā ļoti rezultatīvajā ceturtdaļā ieguva 13 punktu pārsvaru (43:30), turklāt mačs tika iesākts ar izrāvienu 17:2. Bet līdz lielajam pārtraukumam pārsvars pieauga līdz +17 (72:55). Arī otrajā puslaikā būtiskas pārmaiņas nenotika, un tikai pēdējās desmit minūtēs «Suns» izdevās nedaudz samazināt rezultāta starpību.

«Warriors» komandai šī bija 16. uzvara šīs sezonas 50 spēlēs, kas Rietumu konferencē ļauj ieņemt 11. vietu.