«Warriors» savā laukumā pārspēj «Knicks»

Pagājušās nakts NBA spēlē Goldensteitas «Warriors» komanda bez savainotā Andra Biedriņa sastāvā savā laukumā ar 144:127 pieveica Ņujorkas «Knicks» basketbolistus.

Danilo Gallinari & Ronny Turiaf

«Warriors» komandas labā ar 35 punktiem un desmit rezultatīvām piespēlēm izcēlās Stīvens Džeksons, 22 punktus sakrāja Kelenna Azubuki, bet 21 punktu pievienoja Džamāls Krofords. «Knicks» rindās ar 30 punktiem rezultatīvākais bija Neits Robinsons, 27 punktus guva Deivids Lī, bet 24 punktus sakrāja bijušais «Warriors» spēlētājs Els Haringtons.

Pēc pirmās ceturtdaļas mājinieki ieguva 12 punktu pārsvaru (41:29), taču otrajā ceturtdaļā «Knicks» atspēlējās, un lielajā pārtraukumā komandas devās, rezultātam esot neizšķirtam (65:65). Trešajā ceturtdaļā labāki atkal bija «Warriors» (40:30), kam uzvaru izdevās nosargāt arī pēdējās 12 minūtēs.

Atgādinām, ka Biedriņš potītes savainojuma dēļ laukumā varētu atgriezties tikai nākamās nedēļas sākumā.

«Warriors» basketbolistiem šī bija 18. uzvara 53 spēlēs, kas Rietumu konferences kopvērtējumā dod desmito vietu.