«Warriors» trešā uzvara bez Biedriņa

Pagājušās nakts NBA spēlē Goldensteitas «Warriors» joprojām bez Andra Biedriņa sastāvā ar 105:98 pieveica Portlendas «Trail Blazers».

Corey Maggette

«Warriors» labā 24 punktus guva Korijs Magetī, bet pa 20 punktiem sakrāja Stīvens Džeksons un Monta Eliss. «Trail Blazers» rindās ar 37 punktiem izcēlās Brendons Rojs, bet 20 punktus pievienoja Lamarkuss Oldridžs.

Mājinieki jau pirmajā ceturtdaļā ieguva 12 punktu pārsvaru (32:20), bet pirms pēdējām 12 minūtēm «Warriors» komandai bija +23 (85:62). Pēdējā ceturtdaļā «Trail Blazers» spēja samazināt rezultāta starpību, taču «Warriors» uzvara apdraudēta netika.

«Warriors» basketbolistiem šī bija 19. uzvara sezonas 54 spēlēs, kas Rietumu konferences kopvērtējumā dod desmito vietu.